top of page

Najwyższa jakość usług. 

Cięcie i okleinowanie płyt meblowych

Stworzyliśmy najbardziej nowoczesny centrum usług dla meblarstwa. 

Nasz zakład mieści się w Bielsku-Białej przy Ul. Wędrówców 112, tuż przy drodze szybkiego ruchu S1. 

Stajemy się czołowym dostawcą produktów i rozwiązań dla meblarstwa w  województwie śląskim, zajmujemy się dystrybucją najwyższej, jakości produktów dla przemysłu meblowego oraz produkcją  formatek meblowych z płyt laminowanych.

W naszej ofercie znajdą państwo wszystkie niezbędne materiały do produkcji mebli: płyty i blaty oraz akcesoria meblowe uznanych marek m.in. Egger, Blum, Sevroll, Gamet, Wilsonart, Pfleiderer, Cleaf, Kronospan, Peka, Franke.

Manufaktura Łomża to kolekcja oryginalnych i wyszukanych frontów, blatów, uchwytów meblowych oraz koszy cargo. Nowoczesny park maszynowy pozwala nam na cięcie i okleinowania płyt i blatów oraz produkcję frontów meblowych. Doświadczona zespół produkcyjny, najwyższa kontrola jakości na każdym etapie zlecenia oraz nowoczesny park maszynowy HOMAG daję gwarancję perfekcyjnego wykonania produktów, co już zostało zauważone i przede wszystkim docenione przez naszych klientów, którzy z chęcią wracają do korzystania z naszych usług. Z usługi można skorzystać także składając zamówienie online poprzez portal Erozrys 

IMG_4236 (1)_edited.jpg
oklieniarka.jpg

Technologia

Najowocniejszy park maszynowy firmy HOMAG, wyposażony w centralny i automatyczny magazyn zasilający 2 pilarki CNC ( HPP 300 oraz HPP 400 ). 

Jako jedyni w Bielsku-Białej oklinujemy wszystkie płyty klejem PU, który cechuje dużo wyższa jakość wykończenia krawędzi oraz jest o wiele bardziej wytrzymalszy od standardowego kleju EVA. 

IMG_4190 (1)_edited.jpg

Wizja

Wizjonerskie podejście do designu, jakości oraz obsługi, to cechuje nasze działania. 

Stworzyliśmy miejsce idealne dla stolarzy, producentów mebli, klientów indywidualnych oraz architektów 

IMG_4190 (1)_edited.jpg

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stale poszerzamy ofertę o nowe wzory, usługi i wyroby niestandardowe Mając na szczególnej uwadze jak najlepszą obsługę Klientów inwestujemy w rozwój i informatyzację naszej firmy. Wyroby meblo24.pl  mające szerokie zastosowanie m.in. w produkcji mebli kuchennych i wyposażenia wnętrz, wytwarzane są w nowoczesnej fabryce zlokalizowanej w Bielsku-Białej. Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży. Obsługujemy klientów m.in. z takich miast jak: Bielsko-Biała, Żywiec, Cieszyn,  Żory,  Skoczów, Czechowice-Dziedzice, Kozy, Kęty.  

bottom of page