top of page

Sklejka 

Szukasz materiału do produkcji trwałych mebli lub procesu  budowlanego, który wykorzystasz w czasie wykonywania różnych prac? Możesz zastosować sklejkę.w meblo24.pl.
Dzięki swojej wytrzymałości, nowoczesnemu designowi i uniwersalności materiał pozwoli Ci na zrealizowanie wielu projektów remontowo-budowlanych. Umożliwi także wykonanie mebli czy zabawek według własnego projektu.

Czym jest ten nowoczesny i wytrzymały materiał?

Sklejka to warstwowa płyta, która powstaje w wyniku sklejenia kilku cienkich warstw drewna. Ich liczba jest zazwyczaj nieparzysta, a cechy sklejki zależą od metody klejenia oraz wykorzystanego kleju. Materiał ten można stosunkowo łatwo modelować na gorąco, dlatego często służy do produkcji mebli. Na tym jednak nie kończy się jej przeznaczenie. Wykorzystasz ją niemal do wszystkiego.

w meblo24.pl oferujemy sklejki liściaste i antypoślizgowe. Duży wybór rodzajów oraz rozmiarów sprawia, że z łatwością znajdziesz potrzebny Ci materiał.

Dodatkowo sklejkę możecie zamówić pociętą na wymiar a jej zlecenie można złożyć przez nasz system Erozrys w którym znajduje się sklejka. 

bottom of page